Arenti İndirim Kuponu

arenticam.com

Arenti İndirim Kuponu %20 İndirimli

İndirim Kuponu:
Kadar geçerli: 31 Aralık 2021
Arenticam.com kupon kodu ile tatilinizi %20 indirimli yapın!

%25 indirim kodu

Kupon Kodu:
Kadar geçerli: 31 Aralık 2021
Arenti ürünlere internete özel ekstra indirimler ulaşabilirsiniz. Bu kampanyaya özel kupon kodu kullanarak yapacağınız alışverişlere anında %25 az ödeyin. İndirim kuponu Dome1 2K Ultra HD Camera (1pc with SD card) için geçerlidir.

%10 indirim kodu

İndirim Kodu:
Arenti indirim kuponu ile Arenti’dan yapacağınız alışverişlerinizde anında %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Arenti Technology, küresel kullanıcılara daha güvenli, daha kolay ve daha akıllı ev güvenlik ürünleri sunmaya odaklanan lider bir AIoT grubudur. Hollanda doğumlu Arenti, dünyanın en büyük güvenlik şirketi, Fortune Global 500 şirketleri ve dünyanın önde gelen akıllı ev platformu dahil olmak üzere farklı alanlardan bir grup uzman tarafından kurulmuştur. Arenti çekirdek ekibi AIoT, güvenlik ve akıllı ev endüstrisinde 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Laxihub, Arenti Technology’nin bir alt markasıdır. Tam çözüm akıllı ev video gözetim üreticisi olarak Laxihub, akıllı, verimli ve kullanıcı dostu akıllı ev ürün hatlarının geliştirilmesine ve üretimine odaklanmaktadır. Laxihub, kullanıcı gizliliğine ve kullanıcı deneyimine önem verir ve kullanıcı gizliliğini sağlamak ve kullanıcı verilerini güvenli hale getirmek için ürün donanım tasarımı ve yazılım hizmetlerinde en son teknolojileri ve en iyi hizmet sağlayıcıları kullanır. Laxihub’da her kullanıcı en kaliteli IoT ürünlerini deneyimleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir