DHgate’dan alışveriş yapmak, dhgate güvenilir mi?

dhgate.com

DHgate nedir?

DHgate.com, Çin’de üretilen ürünlerin satıldığı, uluslararası alıcıları aynı kalitedeki ürünleri fiyatının çok altında sunan Çinli toptancılarla buluşturan dünyanın lider toptan mağazasıdır. DHgate,Giyim ve Aksesuar, Bilgisayar ve Ağ Bileşenleri, Tüketici Elektroniği, Oyuncak ve Hobi, Sağlık ve Güzellik, Çanta ve Takı, Ev, Otomobil ve diğer birçok kategoride 30 milyondan fazla ürün barındırır. Gelinlik, tablet bilgisayar ve cep telefonu gibi çok satılan birçok ürünü düşük fiyatlarla satın alın.

DHgate.com güvenilir mi?

DHgate, alıcı koruma planı, güvenli bir geri ödeme ilkesi, hızlı teslimat ve gönderim takibi sunarak işletmelere ve tüketicilere yönelik hızlı, kolay ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamak için çalışır.

DHgate İndirim Kuponu

$2 kazanç sağlayan DHgate kupon kodu

İndirim Kuponu:
Kadar geçerli: 30 Kasım 2016
DHgate indirim kuponu ile DHgate’dan yapacağınız alışverişlerinizde anında $2 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu kod $100 ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

$5 DHgate İndirim Kodu

Kupon Kodu:
Kadar geçerli: 30 Kasım 2016
DHgate ürünlere internete özel ekstra indirimler ulaşabilirsiniz. Bu kampanyaya özel kupon kodu kullanarak yapacağınız alışverişlere anında $5 az ödeyin. İndirim kodu $250 ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

$400 ve üzeri alışverişlerde geçerli $8 DHgate Kupon Kodu

İndirim Kodu:
Kadar geçerli: 30 Kasım 2016
Bu kampanya ile yapacağınız alışverişi daha ucuza getirebilirsiniz. Kampanya kapsamında $400 ve üzeri yapacağınız alışverişlerde $8 indirim kazanabilirsiniz.

$15 DHgate İndirim Kodu

Kuponu:
Kadar geçerli: 1 Aralık 2016
Bu kampanya ile yapacağınız alışverişi daha ucuza getirebilirsiniz. Kampanya kapsamında $750 ve üzeri yapacağınız alışverişlerde $15 indirim kazanabilirsiniz.

$1000 ve üzerine $20 indirim kodu

Promosyon Kodu:
Kadar geçerli: 30 Kasım 2016
DHgate kupon kodu ile DHgate.com sitesinden $1000 ve üzeri yapacağınız alışverişler $20 indirimli gerçekleşecek.

$1250 ve üzeri alışverişlerde geçerli $25 DHgate Kupon Kodu

İndirim Kuponu:
Kadar geçerli: 1 Aralık 2016
DHgate.com kupon kodu ile tatilinizi $25 indirimli yapın! $25 indirimden yararlanılabilmesi için sepet tutarının $1250 ve üzeri olması gerekmektedir.

Ayrıca bakınız:
DHgate İndirim Kuponu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir