En Güvenilir Elektronik Sigara Siteleri

En İyi Çin Alışveriş Siteleri

1) FastTech.com

fasttech.com

FastTech elektronik ve gadget’lar üzerinde duruluyor. Ürün katalogu son olarak büyüyor ve büyük objeler günlük bazda eklenmektedir. FastTech ücretsiz dünya çapında nakliye sunmaktadır. FastTech profesyonel meşruiyet VeriSign tarafından doğrulanır. VeriSign müşterilerinin iş gerçek ve web sitesinin sahibi ve işletmecisi var ve onlar olduklarını iddia edenler gerçekten olduğunu doğrular.

Site Linki : http://www.fasttech.com/
Kupon Kodu : FastTech İndirim Kuponu

2) Cigabuy.com

cigabuy.com

CigaBuy.com özellikler veya benzersiz tasarımları ile tüm popüler e-sigara toplar. Sitedeki tüm elektronik sigaralar çok rekabetçi fiyatlarla satıyoruz. Profesyonel bir online e-sigara dükkanı olarak, CigaBuy.com sizin için iyi bir alışveriş sitesidir.

Site Linki : http://www.cigabuy.com/
Kupon Kodu : Cigabuy İndirim Kuponu

3) Hotecig.com

hotecig.com

Hotecig.com elektronik sigara online dükkanı. Hotecig rekabetçi fiyat sigara tiryakisi için prim e-sigara vites sunmaktadır. Hotecig ücretsiz gönderim hizmeti sunmaktadır. Bütün popüler e-sigara başlangıç kitleri ve gelişmiş kitleri hotecig.com bulunabilir.

Site Linki : http://www.hotecig.com/
Kupon Kodu : Hotecig İndirim Kuponu

4) HeavenGifts.com

heavengifts.com

Heavengifts.com küresel pazarda en iyi ve güvenilir elektronik sigara perakendeci ve distribütör biridir. Heavengifts güvenilir ve tutkulu e-sigara dükkanı. Heavengifts size dünyanın en iyi alternatif tütün sigara getiriyor. E-likit, kitleri, atomizerler, lezzet kartuşları, piller, aksesuar ve DIY parçaları büyük bir seçim bulabilirsiniz.

Site Linki : http://www.heavengifts.com/
Kupon Kodu : HeavenGifts İndirim Kuponu

5) Gearbest.com

gearbest.com

Gearbest, Çin merkezli bir alışveriş sitesi. Ürün yelpazesi elektronik sigara, cep telefonları, tablet, tüketici elektroniği, bilgisayar ve ağ, elektrik ve araçlar, saatler ve takı, giysi, vb. ürünlerden oluşuyor.

Site Linki : http://vapor.gearbest.com/
Kupon Kodu : Gearbest İndirim Kuponu

6) Urvapin.com

urvapin.com

Urvapin.com, Çin merkezli bir elektronik sigara alışveriş sitesi. Urvapin büyük e-sigara markalarının yetkili satıcı olduğunu. Urvapin sadece otantik ürünleri taşır.

Site Linki : http://www.urvapin.com/
Kupon Kodu : Urvapin İndirim Kuponu

7) HealthCabin

healthcabin.net

HealthCabin.net elektronik sigara bir çevrimiçi dükkanı. HealthCabin e-sigaraların, Cartomizer, e-sıvı, buhar cihazlarını ve ego kitleri sunmaktadır.

Site Linki : http://www.healthcabin.net/
Kupon Kodu : HealthCabin İndirim Kuponu

Elektronik sigara (kısaca e-sigara, İngilizce : Electronic cigarette veya E-cigarette), tütün mamüllerine duyulan bağımlılıktan kurtulmak veya zararlarını azaltmak için kullanılan elektronik cihaz. Bazen elektronik puro da aynı anlamda kullanılır. En basit tanımıyla cihaz duman yerine buhar oluşturur ve kullanıcı içinde çeşitli maddeler bulunan bu buharı içine çeker. Buharda nikotin de bulunabilir. (kaynak : Elektronik sigara – Vikipedi)

“En Güvenilir Elektronik Sigara Siteleri” için bir yorum

  1. yerli olarak sigaratech.com yazalım, ben bir kaç kez alışveriş yaptım aynı gün kargoya veriyorlar sms ve mail atıyorlar baya iyi memnun kaldım hizmetten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir