Fiido İndirim Kuponu

fiido.com

$20 Fiido İndirim Kodu

İndirim Kuponu:
Kadar geçerli: 6 Ağustos 2021
Fiido indirim kuponu ile Fiido’dan yapacağınız alışverişlerinizde anında $20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

$30 indirim Fiido L3 Electric Bike

Kupon Kodu:
Kadar geçerli: 30 Eylül 2021
Bu kampanya ile yapacağınız alışverişi daha ucuza getirebilirsiniz. Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerde $30 indirim kazanabilirsiniz. İndirim Fiido L3 Electric Bike yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

$30 Indirim Kuponu Fiido.com'da

İndirim Kodu:
Kadar geçerli: 30 Eylül 2021
Fiido kupon kodu ile Fiido.com sitesinden $30 indirimli gerçekleşecek. İndirim kodu Fiido D2S Electric Bike için geçerlidir.

$30 indirim Fiido D4S Electric Bike

Kuponu:
Kadar geçerli: 30 Eylül 2021
Fiido D4S Electric Bike geçerli Fiido indirim kuponu ile anında $30 indirim fırsatını kaçırmayın.

$200'e Varan İndirim Firsati

Promosyon Kodu:
Kadar geçerli: 31 Temmuz 2021
Fiido indirim kampanyası ile Fiido’dan yapacağınız Fiido M1 Pro Folding Fat Tire Electric Mountain Bike alışverişlerinizde anında $200'e varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

İlk FIIDO e-bisikleti 2017’de doğdu ve geniş ilgi gördü. Fiido kesinlikle dünyada elektrikli bisikletleri piyasaya süren ilk marka değil, yine de onu gururlandıran bir gerçek var – Fiido’nun ürettiği elektrikli bisikletler sürekli olarak en büyük müşteri memnuniyetini kazandı. Fiido’nun şu anda dört ürün serisi var: Daha fazla sürüş sahnesi için talep gören Smart, Off-Road, Mileage ve Fun(?). Fiido şirketinin pazar bölgesi ABD, İngiltere, Singapur, İtalya, Fransa ve Çin dahil olmak üzere 40’tan fazla ülkeyi kapsamaktadır. Fiido, bisikletçilere sadece daha etkili işe gidiş geliş yetenekleri sağlamayı değil, aynı zamanda daha keyifli bir sürüş deneyimi sağlamayı da arzuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir