Hidizs İndirim Kuponu

hidizs.net

%10 indirim kodları

İndirim Kuponu:
Tüm ürünlerde geçerli Hidizs indirim kuponu ile anında %10 indirim fırsatını kaçırmayın.

%10 indirim kodu

Kupon Kodu:
Bu kod ile %10 daha ucuza alışverişinizi tamamlarsınız.

%10'e varan İndirimli Hidizs AP80 Portable Hi-Res Music Player

İndirim Kodu:
Kadar geçerli: 30 Haziran 2021
Hidizs kampanyası ile tatilinizi %10'e varan indirimli yapın! İndirim kampanyası Hidizs AP80 Portable Hi-Res Music Player için geçerlidir.

%11'e varan İndirim Kampanyası

Kadar geçerli: 31 Mayıs 2021
Hidizs kampanyası ile tatilinizi %11'e varan indirimli yapın! İndirim kampanyası Hidizs Mermaid MS2 Hybrid Dual Drivers HiFi Earphones için geçerlidir.

%10'e varan indirimler

Promosyon Kodu:
Kadar geçerli: 31 Mayıs 2021
Hidizs indirim kampanyası ile Hidizs’dan yapacağınız DH80/DH80S Portable Balanced DAC & AMP alışverişlerinizde anında %10'e varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Mother's Day Bundles %25'e varan indirimleri kaçırmayın

İndirim Kuponu:
Kadar geçerli: 13 Mayıs 2021
Bu kampanya ile yapacağınız alışverişi daha ucuza getirebilirsiniz. Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerde %25'e varan indirim kazanabilirsiniz. İndirim Mother's Day Bundles yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

Hidizs, uygun fiyatlı premium dijital ses oynatıcıları (DAP) geliştirmede uzmanlaşmıştır. Hidizs, anahtar ses işleme algoritmaları ve FPGA tabanlı ses işleme yongaları tasarlama yeteneği dahil olmak üzere tüm ses yeniden üretim zincirinde Ar-Ge yeteneğine sahiptir.

Hidizs, cep HiFi’nin yeni bir şey haline geldiği 2009’un başlarında kuruldu. O zamanlar pahalıydılar ve kötü yapılmışlardı. O günlerde dijital müzik berbattı ama insanlar pek umursamıyordu. Hidizs’in kurucusu ve CEO’su Tamson ilgilendi. O bir audiophile idi ve kolejde bir underground rock grubunun önderliğini yaptı. Tamson mezun olduktan sonra hayatını kayıpsız müzik için HiFi müzik çalarlar yapmaya adadı. Bir ses cihazı meraklısı olarak, beyinsizdi; müzik olması gerektiği gibi duyulmalıdır.

Tamson, uygun fiyata daha kaliteli portatif HiFi ses cihazları üretmek için HiFi ses Ar-Ge’sinde geniş geçmişe sahip bir grup audiophile’ı bir araya getirdi. 40’ın üzerinde ses takıntılı profesyonelden oluşan çekirdek kadrosu ve onlarca yıllık birleşik deneyime sahip olan Hidizs, sürekli olarak en yüksek kalitede taşınabilir dijital ses oynatıcıları (DAP’ler), kulaklıklar, USB DAC’ler vb. Üretmeyi başardı.

Hidizs Ar-Ge ekibi, küresel HiFi ses pazarında 3 yıllık yoğun araştırmanın ardından Ekim 2012’de çalışmaya başladı. Hidizs’in ilk cep HiFi ses oynatıcısı – AP100 – Ocak 2014’te dünyanın en etkili teknoloji etkinliği olan CES’te resmen piyasaya sürüldü. 3 yıl sonra, Hidizs tarafından geliştirilen ilk android Hi-Fi müzik çalar AP200, Kickstarter’da piyasaya sürüldü. , o zamandan beri 943 destekçinin desteğiyle 280.000 $ topladı (tüm siparişler gönderildi!).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir