UEFA İndirim Kuponu

uefa.com

%60'e varan indirimler

İndirim Kuponu:
Kampanyadan kullanarak UEFA.com'dan yapacağınız EURO2020 SALE alışverişlerinizde %60'ye varan indirim kazanabilirsiniz.

%30'e varan indirim

UEFA kampanyası ile tatilinizi %30'e varan indirimli yapın! İndirim kampanyası UEFA Champions League Final 2021 için geçerlidir.

%30'e varan İndirim Kampanyası

İndirim Kodu:
Kampanyadan ile UEFA.com sitesinden %30'e varan indirimli gerçekleşecektir. İndirim UEFA Euro 2020 Fanshop için geçerlidir.

%20'e varan İndirimli UEFA Europa League JERSEYS

UEFA'dan yapacağınız UEFA Europa League JERSEYS alışverişlerinizde %20'e varan indirimi kaçırmayın!

%25'e Varan İndirim Firsati

Promosyon Kodu:
Kampanyadan kullanarak UEFA.com'dan yapacağınız UEFA EURO 2020 - Scarfs alışverişlerinizde %25'ye varan indirim kazanabilirsiniz.

%20'e varan İndirimli UEFA EURO 2020

İndirim Kuponu:
UEFA EURO 2020 geçerli UEFA indirim kampanyası ile %20'e varan indirim fırsatını kaçırmayın.

%50'e varan İndirim Kampanyası

İndirim şifresi:
Bu kampanya ile %50'e varan daha ucuza alışverişinizi tamamlarsınız. İndirim UEFA Europa League Final 2021 için geçerlidir.

75€ üzerinden sipariş, ücretsiz kargo

Bu kampanya ile yapacağınız alışverişi daha ucuza getirebilirsiniz. Kampanya kapsamında 75€ ve üzeri yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo indirim kazanabilirsiniz.

UEFA Europa League - Nation shirts %20'e varan indirimleri kaçırmayın

İndirim çeki:
UEFA indirim kampanyası ile UEFA’dan yapacağınız UEFA Europa League - Nation shirts alışverişlerinizde anında %20'e varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Store.UEFA.com, UEFA’nın resmi çevrimiçi mağazasıdır. UEFA, 15 Haziran 1954’te İsviçre’nin Basel kentinde, İtalyan, Fransız ve Belçikalı derneklerin istişaresinden sonra kuruldu. Bugün dünya futbolunun yönetim organı FIFA’nın altı kıta konfederasyonundan biridir. UEFA, 55 ulusal federasyon üyesinden oluşur.

Resmi UEFA çevrimiçi mağazasında tüm UEFA müsabakalarından ve Avrupa ve Şampiyonlar Ligi takımlarından formalar (formalar), futbol topları, hediyelik eşyalar ve ürünler bulunur. Amacı UEFA’ya, yarışmacılara ve UEFA resmi ürünlerine uluslararası taraftarlara daha yakın erişim sağlamaktır. Resmi UEFA çevrimiçi mağazasında, tüm Lig Takımlarından geniş bir resmi ürün yelpazesi bulunur. Mağaza İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça ve İtalyanca dillerinde mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir